SR73W2HTTE9R1J
MFR.Part #
SR73W2HTTE9R1J
JLCPCB Part #
C2600797
Description
-55℃~+150℃ 750mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS