RN73R2ETTD1153D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1153D50
JLCPCB Part #
C2606847
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS