RK73G1HTTC1500F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1500F
JLCPCB Part #
C2582511
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS