HV732BRTTD1743D
MFR.Part #
HV732BRTTD1743D
JLCPCB Part #
C6637878
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS