RN73H1JTTD6650F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6650F50
JLCPCB Part #
C4158208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS