RN73H1JTTD2341A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2341A10
JLCPCB Part #
C4060429
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.34kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS