ERA-1AEC131C
MFR.Part #
ERA-1AEC131C
JLCPCB Part #
C20013143
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS