RK73G1ETTP9533C
MFR.Part #
RK73G1ETTP9533C
JLCPCB Part #
C2580728
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS