RN73H2BTTD4933C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4933C50
JLCPCB Part #
C2557857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 493kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS