MOS3CT631R820J
MFR.Part #
MOS3CT631R820J
JLCPCB Part #
C3410776
Description
-55℃~+200℃ 3W 82Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS