RN73H1JTTD7770B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD7770B05
JLCPCB Part #
C4234673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS