RN73H2BTTD1091D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1091D25
JLCPCB Part #
C4348683
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS