RK73G1ETTP9090D
MFR.Part #
RK73G1ETTP9090D
JLCPCB Part #
C2580635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS