RK73H2BRTTD1541D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1541D
JLCPCB Part #
C6270587
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS