RCR60CT52A304J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RCR60CT52A304J
JLCPCB Part #
C202437
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 300kΩ 4kV ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS