SG73S2BRTTD3403D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3403D
JLCPCB Part #
C6222125
Description
-55℃~+155℃ 333mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS