SG73S2BTTD4703D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4703D
JLCPCB Part #
C4293282
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS