RK73G1ETTP8203F
MFR.Part #
RK73G1ETTP8203F
JLCPCB Part #
C2577886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS