RN73H1JTTD1933B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1933B50
JLCPCB Part #
C4093769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS