SR73W3ATTE1R74F
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R74F
JLCPCB Part #
C2601553
Description
-55℃~+150℃ 1.74Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS