SG73G2BTTD3323D
MFR.Part #
SG73G2BTTD3323D
JLCPCB Part #
C6220850
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS