AA0402FR-079M31L
MFR.Part #
AA0402FR-079M31L
JLCPCB Part #
C3926404
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS