SG73S2BTTD624G
MFR.Part #
SG73S2BTTD624G
JLCPCB Part #
C4066216
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS