SR732ATTD6R65D
MFR.Part #
SR732ATTD6R65D
JLCPCB Part #
C4225472
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS