RK73G1ETTP7681C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP7681C
JLCPCB Part #
C2580821
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS