RK73G1ETTP7681F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7681F
JLCPCB Part #
C2577652
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS