RK73G1ETTP7682C
MFR.Part #
RK73G1ETTP7682C
JLCPCB Part #
C2580688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS