RK73G1ETTP6342C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6342C
JLCPCB Part #
C4251760
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS