RN73H1JTTD7152D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7152D50
JLCPCB Part #
C4313533
Description
100mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS