SG73P2ATTD114J
MFR.Part #
SG73P2ATTD114J
JLCPCB Part #
C4053901
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS