SG73S2ERTTD3571F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3571F
JLCPCB Part #
C6222565
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS