RK73G1ETTP6341C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP6341C
JLCPCB Part #
C2580969
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS