RN73H1JTTD1052B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1052B50
JLCPCB Part #
C4035384
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS