RK73G1ETTP6191F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6191F
JLCPCB Part #
C2577662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS