RK73G1ETTP6191C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6191C
JLCPCB Part #
C2581026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS