RK73G1ETTP6491F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6491F
JLCPCB Part #
C2577655
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS