CPF0402B7K5E
MFR.Part #
CPF0402B7K5E
JLCPCB Part #
C3913410
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS