RK73G1ETTP5601C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5601C
JLCPCB Part #
C4094390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS