RN731JTTD3880C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3880C25
JLCPCB Part #
C4078086
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 388Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS