RK73G1ETTP5492D
MFR.Part #
RK73G1ETTP5492D
JLCPCB Part #
C2579624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS