RN73H1ETTP2580D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2580D25
JLCPCB Part #
C2513288
Description
-55℃~+155℃ 258Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS