SG73S1ETTP33R2D
MFR.Part #
SG73S1ETTP33R2D
JLCPCB Part #
C4134630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS