RK73G1ETTP51R0F
MFR.Part #
RK73G1ETTP51R0F
JLCPCB Part #
C2578227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS