RN73H1JTTD4173F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4173F100
JLCPCB Part #
C3945783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 417kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS