SG73P2ERTTD5102F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD5102F
JLCPCB Part #
C6295599
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS