RN73H1JTTD1781F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1781F50
JLCPCB Part #
C4193740
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS