RK73G1ETTP5110D
MFR.Part #
RK73G1ETTP5110D
JLCPCB Part #
C4311556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS