SG73P2ETTD821G
MFR.Part #
SG73P2ETTD821G
JLCPCB Part #
C3948629
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS