SG73G1JTTD1913C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1913C
JLCPCB Part #
C5893520
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS