RN732ATTD3612F10
MFR.Part #
RN732ATTD3612F10
JLCPCB Part #
C4165401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS